


Кран кульовий SD FORTE 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик SF607W15
- Готово до відправки
- Код: кран сд форте 1/2 бгш
230 ₴
225 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран кульовий SD FORTE 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик SF607W15
Кульовий кран SD Forte 1/2" ВН для води (метелик) виготовляється з високоякісної латуні марки CW617N.
Нікельоване покриття посилює захист виробу від корозії.
Характеристики Кран кульовий SD FORTE:
Максимальна робоча температура 150 °C
Максимальний робочий тиск 40 барів
Пропускна здатність –18,03 куб. м./год.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Вага | 0.138 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість циклів | 25000 |
| Пропускна здатність, куб. м./год. | 18.03 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Кран кульовий 15 мм 1/2 ВН SD FORTE 1/2 БГШ гайка/штуцер для води латунний метелик SF607W15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴




