

Монокран на одну воду Zerix для умивальника економ для раковини силуміновий JIK1 102-A ZX0406
- Готово до відправки
- Код: Монокран зерикс Джик 1
314 ₴
Монокран на одну воду Zerix для умивальника економ для раковини силуміновий JIK1 102-A ZX0406
Монокран JIK1 Zerix виготовлений з алюмінієвого сплаву (силумін) і призначений для встановлення на мийку. Кран єєнт замінний запірний елемент. Під'єднується до системи водопостачання гнучкою підводкою (до комплекту не входить).
Кріпиться латунною гайкою. Покритий хромом.
У комплекті: однокран з аератором, гайка, гумові прокладки.

Він має невеликі розміри, тому не займає багато місця. Необхідно враховувати, що Zerix JIK1 є краном на одну воду. Він не змішує потоки, а тільки видає холодну або гарячу, залежно від під'єднання. Це особливість усіх монокранів, і їх не можна переробити під змішувач.
Моделі серії Zerix поєднують традиції та сучасний стиль.
Корпус створений способом лиття під тиском. Кожен змішувач проходить ретельну перевірку на сучасному обладнанні.
На корпус монокрану ZERIX JIK1 102-A надається гарантія 2 роки, а на комплектуючі — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип приєднання | гайка |
| Вид монтажу | врізний |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Загальна довжина (мм) | 160 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Керування | Одноважільний |
- Ціна: 314 ₴




