

Змішувач на умивальник Brinex однозахопний пластиковий литий 36W 001 білий матовий
- Готово до відправки
- Код: смес ум бринекс пласт
324 ₴
Змішувач на умивальник Brinex однозахопний пластиковий литий 36W 001 білий матовий
Змішувач для рукомийника Brinex (Україна) 36W 001 виготовлений із термопластичного пластику, який під час нагрівання не викликає опіків. Робочий рівень температури використання від +30 до +95 °C. Біла матова поверхня змішувача надає йому оригінального зовнішнього вигляду.
Виготовлений у сучасному стилі зі зручним важелем для регулювання напору та температури води.
Картридж 35 мм. Монтажний отвір 35 мм. Кріплення шпильками, шланги підведення води докуповуються окремо.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Характеристики:
- Вид монтажа: На изделие
- Керування: Одноважільний
- Термостат: Немає
- Цвет: Білий
- Матеріал: Пластик

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Однак, джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть варіюватися в межах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.32 кг |
| Виробник | Brinex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Емаль |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Висота виливу | 50 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кріплення | Шпильки |
| Вид монтажу | врізний |
| Шланги підключення | докуповуються окремо |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Комплектація | Змішувач, кріплення. |
- Ціна: 324 ₴




