Сифон для умивальника Alcaplast без випуску гайка 40 мм вихід 32 мм A430
Сифон для умивальника Alcaplast A430 пляшкового типу без випуску є універсальним сифоном виробництва чеської компанії, який ідеально підходить під усі моделі умивальників як вітчизняних, так і закордонних виробників.
Конструктивні особливості сифона:
- Корпус і гофротруба сифона виготовлені з високоякісного поліпропілену на сучасному обладнанні.
- Сифон комплектується жорсткою партубкою
- Для швидкоти та зручності монтажу використовуються конусні ущільнювальні прокладки, завдяки чому унеможливлюється підтеків
Характеристики Сифона для умивальника Alcaplast A430:
- Діаметр трубки випуску 1 1/4 дюйма
- Вихід у каналізацію 32 мм
- Довжина зливної труби 250 мм
- Висота горловини 60-170 мм
- Тип гідрозакрива — мокрий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для умивальника |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 32 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Випуск | Ні |
| Колба | Так |
| Вихідний патрубок | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Розмір підключення | 40x1 1/4 мм/дюйм |
| Діаметр зливу, мм | 40/32 |
| Висота горловини | 60-170 мм |
| Довжина зливної труби | 250 мм |
| Вид гідрозатвори | мокрий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴




