


Змішувач біде гігієнічний TOPAZ моноблок латунний хромований SARDINIA TS 087106-H20
- В наявності 1 од.
- Код: Смеситель биде топаз
4 998 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач біде гігієнічний TOPAZ моноблок латунний хромований SARDINIA TS 087106-H20
Змішувач для біде TOPAZ виготовлений із латуні у формі моноблока — надійної конструкції для вбудовування.
Гарантія — 24 місяці офіційно від виробника.
TOPAZ — якість «Made in Germany» гарантує довговічність і безвідмовність в експлуатації.
Переваги змішувачів TOPAZ:
- Елегантність форм, міцність і надійність
- Висока функціональність
- Використання якісних екологічно чистих матеріалів
- Інноваційні технології виробництва
- Корпуси виготовлені з латуні з вмістом міді не менш ніж 70%

Для виготовлення продукції ТМ TOPAZ використовуються матеріали, що відповідають суворим міжнародним гігієнічним стандартам і екологічним нормам.
Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дає змогу компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів у світі загалом та в Україні зокрема.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Лійка | Так |
| Душовий шланг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 998 ₴




