Змішувач для душу Brinex з термопластику 40W 010 білий (без шланга та лійки)
Змішувач з ABS пластику має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Brinex 40W 010 можна використовувати за діапазону температур від 5 до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.
Стандартний робочий тиск змішувача до 3 Bar.
Картридж регулювання води 40 мм із керамічними пластинами.
Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.

Характеристики:
- Загальна висота — 115 см
- Довжина виробу - 135 мм
- Ширина виробу — 200 мм
- Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
- Різь на гайках із розміром — 3/4
- Різь для шланга — 1/2
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- чашки декоративні ( пластик) 2 шт.
- ексцентрики ( пластик) 2 шт.
- ущільнювачі для монтажу (силікон) 2 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Тип підводки | Жорстка |
| Покриття | Емаль |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Поверхня | Матова |
| Габарити упаковки 1, мм | 115х205х110 |
| Вага нетто, кг | 0.425 |
| Вага брутто 1, кг | 0.5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Комплектація | |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴





