


Проточний водонагрівач ZERIX настінний зі шлангом лійкою й ПЗВ ELW08-EPW ZX2751
- Готово до відправки
- Код: нагреватель зерикс
2 188 ₴
Проточний водонагрівач ZERIX настінний зі шлангом лійкою й ПЗВ ELW08-EPW ZX2751
Кран із водонагрівальним елементом ZERIX пластиковий з індикатором температури з індикатором температури та ПЗВ кріпиться на стіну.
Кран із водонагрівальним елементом ZERIX чудове рішення для економії води, електроенергії та часу.
Електричний кран-водонагрівач ZERIX, виготовлений як змішувач і призначений для швидкого нагрівання проточної холодної води для побутових цілей.
Кран водонагрівач призначений для роботи в закритих опалюваних приміщеннях, під'єднується до магістралі холодного водопостачання і побутової електричної мережі 220 В, 50 Гц.
Комплектація: водонагрівач, шланг 120 см, ручна лійка розміром 6х17 см, тримач для лійки, кріпильний елемент, посібник з монтажу й експлуатації, кабель завдовжки 1.2 м.
Особливості: з картриджним дівіатором, з виходом для лійки, хромований вилив

Кран-водонагрівач є сучасним, надійним і безпечним приладом, який дає змогу уникнути витрат сил, засобів і часу на придбання додаткового обладнання й дає всі переваги використання гарячої води. Звичайні водонагрівачі споживають багато води, а водонагрівачі Lidz нагрівають воду безпосередньо з крана. Використовується проточний тип нагрівання — не використовується енергія на попереднє нагрівання й підтримання температури. Воду можна нагріти лише за 5 секунд, що істотно заощаджує ваш час.
- Не треба чекати, поки дадуть гарячу воду.
- Захист від перепаду напруги.
- Гарантія від виробника.
Переконливе прохання, перед встановленням ознайомиться з інформацією на пакованні та в інструкції. Недотримання правил встановлення може призвести до псування крана та лишить власника права на гарантійний ремонт!!!
- Потужність номінальна — 3,6 кВт
- З'єднувальний діаметр (дюйм) — 3/4
- Тип виливу — поворотний
- Монтаж — настінний
- Керування водонагрівачем — механічне
- Захист електромережі. Економія: води, електроенергії, часу.
- Водонепроникний захист — IPX4. Індикатор температури води
- Країна бренда — Чехія
Також кран обладнаний захистом ПЗВ, яке вимкне споживача від мережі живлення, якщо станеться витік.

Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3.6 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 0.4 хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Кран | Так |
| Вилив | Так |
| Душова лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Термостат | Так |
| Поворотний вилив | Так |
| Аератор | Так |
| Покриття | Хром |
| Довжина виливу | 190 |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Водонагрівач |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Лійка | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Комплектація | Водограгувальник, шланг 120 см, ручна лейкемна лейкема розміром 6х17 см, держак для лейкемії, кріпкий елемент, посібник з монтажу і експлуатації, кабель довгого 1,2 м. |
| Насичення ВЗО | да |
| Вихід кабеля | Внизу |
- Ціна: 2 188 ₴




