

Клапан зворотного ходу SD Plus 1" латунний з латунним штоком SD240W25
- Готово до відправки
- Код: обратный клапан сд gk.c
250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан зворотного ходу SD Plus 1" латунний з латунним штоком SD240W25
Зворотний клапан SD Plus встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу.
Виготовляється з високоякісної латуні.
Клас герметичності А
Максимальна робоча температура, °C — 110
Максимальний робочий тиск, бар — 30
Зворотний клапан використовується для забезпечення постійного потоку води, пари в один бік і запобігання повернення робочої рідини назад у трубопровід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.203 кг |
| Виробник | SD plus |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Робоче середовище | Пар, Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Клас герметичності | А |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




