Полиця пряма Qtap для ванної/кухні одноярусна пластикова швидкознімна PL02 біла
- Готово до відправки
- Код: полка угловая 02
455 ₴
405 ₴
Полиця пряма настінна Qtap PL02 швидкознімна, завдяки чому догляд за нею буде простим і легким.
У полиці передбачені отвори для стікання води, тому всі предмети залишаться сухими, і бортики для їхнього захисту від випадкових падінь. Поличка кріпиться на стіні на потрібній висоті в душовій або над ванною. Отже, ванні пристосування завжди будуть під рукою.
Кріпиться на стіні на потрібній висоті за допомогою липкого трафарету з розміткою та шурупів, які входять до комплекту. На панель нанесений фірмовий логотип виробника.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Однак, джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть варіюватися в межах ± 2%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ярусів | 1 полиць |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 405 ₴









