Душовий канал Nova 300*70 мм із майданчиком під плитку з виходом у каналізацію 360° 50 мм 5300N
- Готово до відправки
- Код: трап нова 70*300 5300N
1 053 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий канал Nova 300*70 мм із майданчиком під плитку з виходом у каналізацію 360° 50 мм 5300N
Трап сантехнічний NOVA 5300N універсальний пластиковий зливний трап, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, застосовується в душових, літніх душах, зливниках, господарських приміщеннях.
Довжина 300 мм
Ширина 70 мм
Вихід у каналізацію горізогтальний бічний
Регулювання за висотою 7-10 см
Пропускна здатність 54 л/хв.
120 місяців офіційної гарантії від виробника
Конструктивні особливості зливного трапа:
1. Корпус виготовлений із високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні.
2. Верхня частина корпусу виготовлена зі сталі марки AISI 304, забезпечує високий ступінь міцності та стійкості витримувати вплив кислот і лугів, а також забезпечує максимальну пропускну здатність води
3. Конструкція корпусу надійно запобігає проникненню запахів каналізації в приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення сифона | Для піддону, Для душової кімнати, Для душового кута |
| Монтаж | В пол |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Швидкість зливу | 54 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Комплектація | |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴




