
Душова штанга колона Haiba зі змішувачем із неіржавкої сталі KUB-009-J HB2793 змішувач для ванної
- Готово до відправки
- Код: колонна хайба куб 009
6 738 ₴
Душова штанга колона Haiba зі змішувачем із неіржавкої сталі KUB-009-J HB2793 змішувач для ванної
HAIBA KUB-009-J - змішувач для ванної з неіржавкої сталі марки SUS304, з верхнім тропічним душем і ручною лійкою, вилив на змішувачі поворотний завдовжки 11 см.
Душова штанга (труба) витяжна з регулюванням за висотою, також зроблена з неірж. сталі, перед встановленням штанга регулюється за висотою.
Лійка стельова (тропічний душ) однорежимна, вода з цією лійкою подається в режимі м'який тропічний душ, так само в комплекті лійка ручна однорежимна, лійка кріпиться на бігунок із регулятором висоти та кутом нахилу.
Перемикаємо на корпусі змішувача ви перемикаєте подавання води з виливу на верхню лійку тропічний душ, на ручну лійку.
Розміри ручної лійки: 8х22 см.
Розміри стельової лійки: 20х20 см.
Максимальна висота 130 см.
Мінімальна 90 см.
Висока якість змішувачів із неіржавкої сталі SUS304 забезпечене міцним зносостійким матеріалом, безпечним для людини. Змішувачі з неіржавкої сталі мають стильний і сучасний дизайн, надійні та зручні у використанні.

Змішувач для ванни з тропічним душем HAIBA KUB-009-J комплектується:
- змішувач (Матеріал: неіржавка сталь)
- штанга розсувна (Матеріал: неіржавка сталь)
- кріплення штанги (Матеріал: неіржавка сталь)
- лійка стельова верхній душ тропічний дощ (Матеріал: неіржавка сталь)
- лійка ручна ручний душ (Матеріал: неіржавка сталь)
- тримач лійки (Матеріал: пластик)
- шланг 1.5 м (метал) 1 шт
- чашки декоративні (Матеріал: неіржавка сталь)
- ексцентрики (Матеріал: неіржавка сталь)
- ущільнювачі (гума)
Запірний клапан змішувача — керамічний картридж 35 мм
Робочий тиск 1-5 барів
Мінімальний тиск (бар) — 0,5
Максимальна температура води (°C) — 90
На корпус душової колони надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал душової системи | Нержавіюча сталь |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина виливу (мм) | 110 |
| Запірний елемент | картридж |
| Колекція | KUB |
| Комплектація | Шланг 150 см, ручна лійка, стельова лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина шланга | 150 мм |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Так |
- Ціна: 6 738 ₴




