
Однокран на одну воду KOER для кухонної мийки латунний одноважільний KR.710 KR2729 хром
- Немає в наявності
- Код: Монокран коер моно выс
491 ₴
Однокран на одну воду KOER для кухонної мийки латунний одноважільний KR.710 KR2729 хром
Кран на одну воду для умивальника/мийки KOER KR.710 виготовлений із латуні категорії А, має хромоване покриття. Поверхня змішувача відполірована
Кран являє собою змішувач на одну воду. Виріб обладнаний високим, поворотним виливом з аератором. Монтується через один отвір і під'єднується до водопроводу гнучкою підводкою 1/2" (до комплекту не входить)
Запірний клапан — керамічний картридж.

Монокран підходить для використання як на умивальнику, так і кухонній мийці.
Відомий бренд KOER, заснований у Чехії, використовує сучасні технології виробництва, водночас ціни на товар демократичні та доступні.
На корпус монобарвна KOER надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | гайка |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Чехія |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0.5 |
| Комплектація | Аератор, кріпильна гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
- Ціна: 491 ₴




