Приладовий кран KOER 515 трьох ходової кульовий кутовий 1/2"Нх3/4"Нх1/2"призначені для підключення до магістралі водопостачання різної побутової техніки та сантехнічних приладів.
Підключення проводиться за допомогою гнучкої або жорсткої підводки з накидними гайками. В процесі експлуатації техніки потрібен догляд, чистка або заміна деталей.
Кран дозволяє Вам відключиться від магістралі водопостачання і без зусиль провести обслуговування побутової техніки або сантехнічних приладів.
Застосовується для підключення: посудомийних машин, змішувачів, Фільтрів очищення води, унітазів, біде, рушникосушок, пральних машин, бойлерів і т. д.

Заміри крана
A - 50,50 мм
B - 42 мм
З - 24 мм
G1 - 1/2" зовнішня
G2 - 3/4" зовнішня
G3 - 1/2" внутрішня
Характеристики:
Виробник Koer
Матеріал корпусу - Латунь хромована CW617N
Матеріал кульового затвора - Латунь CW617N
Робоча температура від +1ºС - +90ºС
Робочий тиск (бар) - до 12
Клас герметичності затвору - А
Умовна пропускна здатність (м3/год) - 1,30
Тип крана Кульовий.
Діаметр різьблення першого торця 1/2"
Вид різьблення першого торця Зовнішня
Діаметр різьблення другого торця 3/4"
Вид різьблення другого торця Зовнішня
Діаметр різьблення третього торця 1/2"
Вид різьблення першого торця Внутрішня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель-хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Робочий тиск (бар) | до 8 |
| Країна бренду | Чехія |
| Матеріал кульового затвора | Латунь CW617N |
| Умовна пропускна здатність (м3/год) | 1,30 |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 50.5 мм |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Сальниковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 90 |
| Назва | Приладні крани KOER Кран для під'єднання пральної посудомийної машинки 1/2" Нх3/4"Нх1/2"В |
- Ціна: 248 ₴







