Електрична сушарка для рушників Qtap настінний поворотний 640х583 QT Glide (CRM) 11108R
- Немає в наявності
- Код: полот поворот глейд
3 815 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електрична сушарка для рушників Qtap Evia Glide 11108R CRM виготовлений із високоякісної сталі з якісним хромуванням. Розташування шнура знизу.
Стильна поворотна сушарка для рушників матиме чудовий вигляд у сучасних ванних кімнатах, буде дуже зручною у використанні та займає мало місця.
Водонепроникний перемикач Вмик. / Вимк. на корпусі.

|
Конструктивні особливості |
- Каркас складається зі сталевих трубок д.35 і 25 мм
- Гнучкий тепловий елемент, керований електронікою із захисним запобіжним ланцюгом
- Довжина шнура 100 см
- Потужність споживання 50 Вт
- Електричний мережевий дріт розташований знизу
- Кнопковий перемикач "Вмик/вимк"
- Якісне хромоване покриття
- Ступінь захисту від проникнення вологи щонайменше IP22
- Виріб упакований у гофрокартону коробку з захисною повітряно-бульбашковою плівкою
- Комплект кріпильно-декоративних елементів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Нестандартна |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Можливість повороту секції | Так |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Покриття | Хром |
| Додаткові характеристики | 4 поворотні секції на 360 градусів. Водонепроникний перемикач Вкл. / Викл. на корпусі. Ступінь захисту IP22. Кабель живлення довжиною 1 м. |
| Комплектація | Полотенцесушитель, настінні кріплення. |
| Максимальна робоча температура, °З | 55±10 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип термоносителя | Тен |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 815 ₴









