Сушарка для рушників електрична Теплий світ білий Змійка ліва 485*380*75 мм 50 Вт
- В наявності 1 од.
- Код: теплый мир змейка лев
1 784 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для рушників електрична Теплий світ білий Змійка ліва 485*380*75 мм 50 Вт
Електрична сушарка для рушників Теплий світ Змійка виготовлений зі сталевих труб і покритий якісною білою порошковою фарбою.
Розташування шнура зліва.
|
Конструктивні особливості |
- Каркас складається зі сталевих трубок д.18 і 25 мм
- Гнучкий тепловий елемент, керований електронікою із захисним запобіжним ланцюгом
- Навитий спірально електричний мережевий дріт із литою євровилкою 3*0,75 мм. Довжина у випрямленому стані — 1,7 м
- Електричний мережевий дріт може виходити з лівого нижнього боку виробу (ліве під'єднання) або з правої нижньої сторони виробу (праве під'єднання)
- Кнопковий перемикач "Вмик/Вимк"
- Якісне порошкове покриття з високим ступенем адгезії
- Ступінь захисту від проникнення вологи не менш ніж IP44
- Виріб упакований у гофрокартону коробку з захисною повітряно-бульбашковою плівкою
- Комплект кріпильно-декоративних елементів
Гарантія якості
- Продукція сертифікована.
- Виріб комплектується інструкцією з експлуатації з гарантійним талоном
- Гарантійний термін експлуатації виробу — 2 роки
- Постгарантійне обслуговування від Підприємства-виробника "Теплий світ" Дніпр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплий Світ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип підключення | Лівий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 784 ₴




