Лійка для ручного душу Qtap 02 зроблена з пластику з хромованим покриттям, тому поверхня блискуча, не іржавіє, не боїться гідроударів і перепаду температур, а також не облазить від агресивних мийних. Для під'єднання до душового шланга є підвод із зовнішньою різзю. Завдяки універсальному діаметру лійка сумісна з усіма гнучкими шлангами для душу. Монтується без особливих зусиль і додаткових підручних засобів.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Сучасний дизайн і блиск цієї моделі дають можливість установлення з будь-яким змішувачем, водночас вона яскраво підкреслить інтер'єр душової або ванної кімнати.
Приєднання до шланга здійснюється звичайним нарізним з'єднанням із гумовими ущільнювачами у формі кілець (прокладок). Це дає змогу поєднати її з будь-яким звичайним шлангом для душу. Діаметр під'єднання 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Діаметр душового диску | 97 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 204 ₴







