Відро для сміття Lidz металеве хромоване 12 л (CRM) 121.01.12
- Готово до відправки
- Код: ведро лидз 12 л
999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металеве відро для сміття. Lidz (CRM) 121.01.12 є стильним аксесуаром для ванної кімнати або туалетної кімнати.
Внутрішній бак відра виготовлений із чорного пластику, розрахований на 12 л, обладнаний ручкою для швидкого та зручного виймання з урни. Відро обладнане педаллю для підняття кришки без потреби нахилятися і відкривати її руками. Нижня основа захищена гумовим ущільненням для уникнення ковзання підлогою.
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Сталь |
| Діаметр | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 1.45 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Конструкція внутрішнього бака | Знімна |
| Матеріал внутрішнього бака | пластик |
| Колір внутрішнього бака | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









