


Змішувач для ванни латунний з лійкою та шлангом EUROPRODUCT PREMIERE 006 EURO OL0008 хром
- Готово до відправки
- Код: смес ол премьер 006
1 788 ₴
Змішувач для ванни латунний з лійкою та шлангом EUROPRODUCT PREMIERE 006 EURO OL0008 хром
Змішувач для ванни EUROPRODUCT PREMIERE 006 EURO OL0008 з довгим поворотним виливом (довжина 320 мм) виготовлений із латуні, матеріал, який не схильний до корозії, не виділяє шкідливих речовин і здатний витримати будь-які температурні перепади та умови експлуатації. Укомплектований душовим шлангом і лійкою.
Зручний довгий поворотний вилив застосовується не тільки для ванни та душу, але і як один змішувач на 2 прилади, ванну та умивальник.
Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд.
Має замінний запірний елемент — картридж із керамічними пластинами діаметром 35 мм, для перемикання на душ — дивертор (євро перемикання).

Настінний монтаж здійснюється за допомогою кріпильних деталей, які входять до комплекту. Декоративні розетки приховають усі похибки встановлення на оздобленні ванної кімнати.
Під'єднання шланга — різь 1/2"
Комплектація: шланг 150 см, ручна лійка розміром 8х20 см, тримач для лійки, аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки

Виробник залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
- MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) — 1,5
- Робочий тиск (бар) — 1-5
- Максимальна температура води (°C) — 90
- Мінімальна температура води (°C) — +5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Україна |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Максимальна температура води (°C | 90 |
| Загальна довжина (мм) | 390 |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 788 ₴




