


Змішувач для душу Qtap латунний без душового гарнітура Javornik 4014107C хромований
- В наявності 1 од.
- Код: Смеситель душа яворник
2 351 ₴
Змішувач для душу Qtap латунний без душового гарнітура Javornik 4014107C хромований
Змішувач моделі QT Javornik 4014107C призначений для душових кабін, оскільки сконструйований без виливу, працює тільки в режимі ручної лійки. Корпус виготовлений із високоякісного матеріалу — латуні, який не схильний до корозії та стійкий до утворення вапняного нальоту та іржі. Йому властиві надійність, стійкість до високого тиску та тривалий термін експлуатації. Поверхня корпусу хромована та відполірована до дзеркального блиску.
Сучасний дизайн і практичність цього приладу, робить його одним із найкращих у цьому сегменті.

Закріплюється за допомогою ексцентриків, які входять до комплекту разом із гумовими прокладками та декоративними чашками.
Як керівний елемент задіяний поворотний важіль. Він регулює як потужність струменя, так і температуру подавання води. Для змішування гарячої води з холодною, у приладі встановлений керамічний картридж 35 мм.
- Матеріал: Латунь
- Колір: Хром
- Тип монтажу: Настінний
- Тип: Одноважільний
У комплекті до змішувача НЕТ ШЛАНГА І Шлейки
На корпус змішувача для душу QT Javornik 4014107C надається гарантія 10 років
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | Врізний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 0.93 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | До 3 |
| Загальна довжина (мм) | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Колекція | Javornik |
| Комплектація | Змішувач, захист гайок від подряпин. Кріплення. |
- Ціна: 2 351 ₴




