
Сифон для душового піддона AlcaPlast з коліном занижений заввишки 64 см A491CR хром
- Готово до відправки
- Код: сифон поддон алькапласт
1 590 ₴
1 564 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сифон для душового піддона з хромованою декоративною кришкою AlcaPlast A491CR - універсальний низький сифон (висота — 64 мм), який встановлюється на піддони душових кабін із низькорозпорошеним дном, без переливу.
Корпус сифона та коліно виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену, який стійкий до термічних (до 95 ⁇ C) і хімічних впливів. За даними виробника швидкість зливання становить 37 л/хв
Сифон легко чиститься.
Діаметр випуску — 11,6 см
Тип випуску — розбірний
Вміст комплекту:
- Корпус сифона
- Хромована пластикова кришка сифона
- Гвинт 3 шт.
- Коліно для під'єднання стока
- Монтажний комплект
- Інструкція монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для піддону |
| Монтаж | На виріб |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Швидкість зливу | 37 літр/хв |
| Діаметр зливу | 116 мм |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 640 мм |
| Комплектація | |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Випуск | Так |
| Перелив | Ні |
| Колба | Так |
| Вихідний патрубок | Так |
| Гофрована труба | Ні |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564 ₴




