
Лійка витяжна HAIBA SH-21 для кухонного змішувача типу "парикмахер" пластикова LE2750 у блістері
- Немає в наявності
- Код: лейка парикмахер хб 21
335 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лійка HAIBA SH-21 для кухонного змішувача (смішувач-парикмахер) на 2 положення
Підходить до всіх шлангів із різзю 1/2 дюйма.
Виготовлена з пластику, хромована.
Паковання — блістер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Кількість режимів струменя | 2 |
| Діаметр душового диску | 55 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴




