Змішувач для умивальника Haiba з неіржавкої сталі SUS 001-С HB3892
- Готово до відправки
- Код: Смес ум хайба сус 001 с
865 ₴
Однозахопний змішувач для умивальника з неіржавкої сталі Haiba SUS 001-С HB3892 виготовлений із неіржавкої сталі марки 304.
Це харчова марка сталі, яка відповідає вимогам європейських норм якості, вона вирізняється низьким вмістом у складі вуглецю та браком свинцю.
У змішувача Haiba встановлений картридж іспанської фірми Sedal, діаметр 35 мм. Термін експлуатації в такого картриджа збільшений на понад 30%, порівнюючи зі звичайними картриджами.
На змішувачі встановлений аератор із функцією економії води.
Змішувач із неіржавкої сталі Haiba має гарантію на корпус 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
Висота виливу 170 мм, довжина виливу 145 мм.
Під'єднується до трубопроводу двома гнучкими підводками, які входять до комплекту разом із кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Кріплення до мийки відбувається зручною монтажною гайкою, від руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Висота виливу | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Додаткові | |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | так |
| Колекція | SUS |
| Загальна довжина (мм) | 180 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
- Ціна: 865 ₴




