Змішувач для умивальника Haiba латунний вилив 15 см HANSBERG 004 HB0191 хромований
- Готово до відправки
- Код: ум хайба хансберг 004
857 ₴
Змішувач для умивальника Haiba латунний вилив 15 см HANSBERG 004 HB0191 хромований
Змішувач для умивальника HAIBA HANSBERG 004 HB0191 зроблений із сантехнічної латуні категорії А з якісним, зносостійким хромованим покриттям, яка не піддається впливу хімічних речовин і корозії.
Має короткий поворотний вилив завдовжки 15 см. Керування змішувачем здійснюється за допомогою повороту важеля.

Як механізм для змішування води встановлений керамічний картридж 40 мм виробництва компанії Sedal. Монтується HAIBA HANSBERG 004 HB0191 на держак врізним способом на один отвір і кріпиться за допомогою двох шпильок. Такий пристрій матиме гарний вигляд з умивальником будь-якого дизайну, оскільки зроблений за сучасними вимогами та технологіями.
- Вид монтажа: На изделие
- Керування: Одноважільний
- Термостат: Немає
- Цвет: Срібло
- МатеріалЛатунь
Комплектація: Аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі (450 мм, 1/2"), кріпильна шпилька, гумові прокладки.
На корпус змішувача HAIBA HANSBERG 004 HB0191 надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Висота виливу | 70 мм |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип кріплення | на шпильці |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Загальна довжина (мм) | 190 |
| Колекція | Hansberg |
- Ціна: 857 ₴









