Витяжний ковпак ДВ 122 ВК встановлюється на зовнішню стіну на вентиляційний отвір і під'єднується до витяжного повітроводу діаметром 125 мм. Ця модифікація вентиляційної решітки зі зворотним клапаном використовується для витяжної вентиляції.
Застосування
- Для витяжної вентиляції
- Для настінного монтажу
Конструкція
- Виготовляється із пластику білого кольору.
- обладнані круглим сполучним фланцем для монтажу з повітроводом Ø 125 мм
- Обладнані гравітаційним клапаном для запобігання зворотній тягі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 186 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 186 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴





