Душова стійка Qtap латунна без змішувача душова панель хромована
- Готово до відправки
- Код: стойка QT1001CRM
2 200 ₴
2 051 ₴
Душова стійка Qtap латунна без змішувача QT1001CRM душова панель хромована
Qtap QT1001CRM — душова панель, з верхнім тропічним душем і ручною лійкою.
Душова стійка Qtap CRM 1001 забезпечить максимально комфортне приймання душу. Вона складається зі стійки з фіксованим верхнім і гнучким ручним душем. Тривалий термін експлуатації забезпечують не схильна до впливу іржі, довговічна, зносостійка латунь і міцний пластик, з яких виготовлений виріб. Ця стійка може бути змонтована та під'єднана до змішувача, що вже має. Штанга регулюється по висоті.
Комплектація: кронштейн для верхнього душу, лійка для верхнього душу, кронштейн для ручного душу, лійка для ручного душу, душовий шланг, душова стійка, шлангове під'єднання, кріплення.

Лійка стельова (тропічний душ) однорежимна, вода з цією лійкою подається в режимі м'який тропічний душ, так само в комплекті лійка ручна однорежимна, лійка кріпиться на бігунок із регулятором висоти та кутом нахилу.
- Є система запобігання скручуванню шланга
- Висота душової стійки 1015 мм
- Виробництво — Чехія
- Гарантія 5 років
Нами доповнені всі зусилля для подавання точної та справжньої інформації в описі товару. Джерелом інформації є виробник, він залишає за собою право змінювати конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Допустима похибка в розмірах ± 2%.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Колір | Білий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Змішувач | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1045 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Додаткові | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Робочий тиск, bar | до 3 |
| Довжина кронштейна для верхнього душу, мм | 345 |
| Кількість режимів перемикання лійки | Ручний душ: 1. Верхній душ: 1 |
| Матеріал стійки | Латунь / ABS пластик |
- Ціна: 2 051 ₴









