

Кран кутовий SD FORTE приладовий кутовий 1/2"x3/4" НН для пральної/посудомийної машини SF3451520
- Готово до відправки
- Код: кран стирал сд форте
218 ₴
215,82 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран приладовий кутовий SD Forte 1/2"x3/4" НН ручка "хрест" з керамічною буксою виготовляється з високоякісної латуні, призначений для під'єднання до холодної та гарячої водопровідної мережі санітарних приладів (стиральних і посудомийних машин і пр.).
Використовується в трубопроводах із неагресивними рідинами будь-яких типів. Кран дає плавно перекривати подавання води до конкретного джерела споживання води. Зазвичай використовується разом із декоративною чашкою для монтажу на виході з стіни.
Покриття з хрому — дає додатковий захист латуні від впливу довкілля.
Естетичний зовнішній вигляд.
Міцність, стійкість до корозійних процесів і висока експлуатаційна надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Корковий циліндричний |
| Умовний прохід | 16 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Маховик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Додаткові | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість циклів | 25000 |
| Марка латуні | CW617N |
| Тип затвора крана | Букса |
| Розмір підключення | 1/2"х3/4" |
| Назва | Приладні кутові крани SD FORTE приладовий кран кутовий 1/2" x 3/4" для пральної машини посудомийки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,82 ₴




