Тримач металевий для рушників і халатів ZERIX LR201-5 зроблений у формі планки з п'ятьма гачками на ньому.
Він кріпиться на стіну на зручній висоті за допомогою монтажних елементів, які входять до комплекту.
Поверхня хромована, тому менш схильна до корозії й бруду. Під час прибирання досить протерти за допомогою мильного розчину та м'якої серветки.
Комплектація: Гачки — 5 шт., з'єднувальна планка, кріплення.
Відстань між кріпленнями — 180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Метал |
| Тип тримача | Вішалка |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 100 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴




