
Змішувач для кухні настінний HAIBA латунний зі стіни DOMINOX 361 HB0094 хром сталевий
- Готово до відправки
- Код: кух со стены хайба
1 340 ₴
Змішувач для кухні настінний HAIBA латунний зі стіни DOMINOX 361 HB0094 хром сталевий
Часом, щоб використовувати наявний кухонний простір максимально, потрібні нестандартні рішення. Наприклад, вибір покупки настінного змішувача для кухні HAIBA Dominox 361. Візуально кран схожий на аналог для ванни, проте тут немає дівіатора.
Купивши настінний змішувач для кухні HAIBA Dominox 361 сталевого кольору, зможете істотно розвантажити простір навколо мийки. Крім цього, спроститься догляд за робочою поверхнею, особливо в проміжку між стіною та мийкою.
HAIBA Dominox 361 постачається з довгим поворотним виливом, який зручно використовувати навіть за наявності мийки з двома чашами. У разі потреби гусак можна відсунути вбік, наприклад, щоб великий посуд.
Корпус кухонного змішувача настінного HAIBA Dominox 361 виготовлений із латуні, що витримує будь-які температурні перепади; матеріал не схильний до корозії. Хромоване покриття надійно захищає кран від дрібних механічних пошкоджень і надає йому якусь елегантність.

- Торгова марка Haiba
- Колекція Dominox
- Тип змішувача Дворучковий
- Монтаж Настінний
- Призначення Для кухні
- Країна-виробник Китай
- Загальна довжина (мм) 250
- Довжина виливу (мм) 200
- Матеріал корпусу Латунь
- Запірний елемент Кран букса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Конструктивні особливості | |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Кран-букса | Керамічна |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Україна |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Колекція | Dominox |
| Тип кран букси | Керамічна напівперевертня (180°) |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
- Ціна: 1 340 ₴




