Змішувач для кухні HAIBA латунний зі стіни DARIO 005 HB0857 хром
- Готово до відправки
- Код: кух со стены хб дарио
1 386 ₴
Змішувач для кухонної мийки HAIBA DARIO 005 з поворотним гусаком. Монтується на стіну.
HAIBA DARIO 005 являє собою одноважільний латунний змішувач (сплав цинку, міді та ін. металів), який має зносостійке хромоване покриття з вигнутим плоским поворотним гусаком завдовжки 20 см, який обладнаний аератором, що пом'якшує потік води. Керування подаванням води та регулюванням температури здійснюється за допомогою картриджа 35 мм (кераміка).
Під'єднується до водопроводу двома ексцентриками, які входять до комплекту разом із гумовими прокладками. На корпус крана змішувача для кухні HAIBA DARIO 005 надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
У комплекті: Аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки
Виготовляється на масштабному висококваліфікованому заводі в Китаї, який дотримується всіх стандартів і технології під час виробництва продукції ТМ Haiba.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Україна |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Колекція | HB Dario |
- Ціна: 1 386 ₴




