
Змішувач для кухні EUROPRODUCT латунний зі стіни Premiere 005 OL0007 хром
- Готово до відправки
- Код: кух со стены еп премьер
1 355 ₴
1 208 ₴
Змішувач для кухонної мийки Europroduct Premiere 005 з поворотним гусаком. Монтується на стіну.
Europroduct Premiere 005 являє собою одноважільний латунний змішувач (сплав цинку, міді та ін. металів), який має зносостійке хромоване покриття з прямим плоским поворотним гусаком, який обладнаний аератором, що пом'якшує потік води. Керування подаванням води та регулюванням температури здійснюється за допомогою картриджа 35 мм (кераміка).
Під'єднується до водопроводу двома ексцентриками, які входять до комплекту разом із гумовими прокладками. На корпус крана змішувача для кухні Europroduct Premiere 005 OL0007 надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
У комплекті: Аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки
Виготовляється на масштабному висококваліфікованому заводі в Китаї, який дотримується всіх стандартів і технології під час виробництва продукції ТМ Haiba.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Україна |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Колекція | Premier |
- Ціна: 1 208 ₴




