
Кран поливальний "пиво" MIXXUS кульовий 1/2" з неіржавкої сталі BIB-03 SS0052
- Готово до відправки
- Код: кран пиво миксус 03
234 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульовий кран 1/2" для холодної води типу "пиво" MIXXUS BIB-03 виготовлений із неіржавкої сталі.
Широко застосовується в приватних домоволодіннях на вулиці (для поливання, кран на румобійник та ін.)
Габарити на фото 2:
A — 140 мм
В - 20 мм
С - 102 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Вага | 0.23 кг |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Країна бренду | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴




