Змішувач на умивальник однозахопний Brinex пластиковий литий 35W 001 білий матовий
Змішувач для раковини Brinex (Україна) 35W 001 виготовлений із термопластичного пластику, який під час нагрівання не викликає опіків. Робочий рівень температури використання від +30 до +95 °C. Біла матова поверхня змішувача надає йому оригінального зовнішнього вигляду.
Виготовлений у сучасному стилі зі зручним важелем для регулювання напору та температури води.
Картридж 35 мм. Монтажний отвір 35 мм. Кріплення гайкою, шланги підведення води докуповуються окремо.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Характеристики:
- Вид монтажа: На изделие
- Керування: Одноважільний
- Термостат: Немає
- Цвет: Білий
- Матеріал: Пластик

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brinex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота виливу | 125 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴





