Змішувач для кухні Haiba латунний хромований DARIO 777 HB0859 на гайці
- Готово до відправки
- Код: кух хб дарио HB0859 гайка
1 375 ₴
1 175 ₴
Змішувач для кухонної мийки Haiba DARIO 777 з поворотним гусаком.
Haiba DARIO 777 являє собою одноважільний латунний (сплава цинку, міді та ін. металів) змішувач, який має зносостійке хромоване покриття з високим круглим поворотним гусаком завдовжки 22 см і заввишки 21 см і обладнаний аератором, що пом'якшує потік води. Керування подаванням води та регулюванням температури здійснюється за допомогою керамічного картриджа Sedal (Іспанія) діаметром 35 мм. Монтаж врізний, кріпиться за допомогою гайки.
У комплекті: аератор Neoperl, гнучка підводка з неіржавкої сталі 45 см, кріпильна гайка
Виготовляється на масштабному висококваліфікованому заводі в Китаї, який дотримується всіх стандартів і технології під час виробництва продукції ТМ Haiba.
На корпус змішувача Haiba DARIO 777 (HB0859) надається гарантія 5 років, а на комплектуючі — 1 рік.
MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Тип кріплення | гайка |
| Тип виливу | поворотний |
| Підключення | до водопроводу |
| Вид монтажу | зовнішній, на мийку |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,5 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Додаткові | |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10 |
| Країна бренду | Китай |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,5 |
| Загальна довжина (мм) | 240 |
| Колекція | HB Dario |
- Ціна: 1 175 ₴




