Шланг душовий Topaz з підшипником завдовжки 2 м неіржавка сталь TSH-6004
- Готово до відправки
- Код: душ шланг топаз 2 м
419 ₴
401 ₴
Душовий шланг ТМ Topaz (Польща) виготовлений в обплетенні з неіржавкої сталі, тому витримує високу температуру до 80 °C, довговічний і завдяки хромованому кольору має стильний вигляд. Шланг обертається на 360 град. завдяки підшипнику.
Матеріал — неіржавка сталь/EPDM, тиск 0,7 Mpa
Універсальне під'єднання підійде для всіх душових лійок завдяки діаметру з'єднання 1/2 дюйма.
Встановлення не вимагає особливих зусиль, підведення з внутрішньою різзю.
Душовий гнучкий шланг призначений для з'єднань ручної душової лійки, змішувачів та інших душових систем.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Шланг завдовжки 200 см використовується для змішувачів, душових кабін, біде, під час встановлення душових колон та інших конструкцій
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга впродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води. Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Topaz |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 2000 мм |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Упорний підшипник | З одного боку |
- Ціна: 401 ₴




