Лінійний душовий трап Qtap завдовжки 700 мм із сухим закривом із решіткою з неіржавкої сталі Dry FB304-700
- Готово до відправки
- Код: Трап лин. Qtap 700
1 572 ₴
Лінійний душовий трап Qtap Dry FB304-700 зі знімним подвійним гідрозакривом дасть змогу створити комфортний душ (душовий кут, душова кімната, дачний душ) без бортів врівень із підлогою.
Трап складається з горизонтального відведення води (корпус — пластик) і прямокутної вузької накладки з неіржавкої сталі, яка затримує сміття. Вона виготовлена як пластина з отворами.
Пропускна здатність такого трапа в рази вища, ніж у точкових, і вода не буде збиратися навіть під час використання сильного напору.
Душовий трап є невіддільною частиною душового простору, завдяки якому вода не залишається на поверхні, а зливається в каналізаційний канал. Лінійний тип трапів є одним із найбільш запитаних у наш час. Примітним є те, що його можна встановлювати як у підлогу, так і в стіну. Для встановлення такого пристосування найчастіше потрібна допомога фахівця.
Комплектація: трап із решіткою, ніжки, ущільнювальна стрічка.
Довжина трапа 70 см, випуск сифона — горизонтальний
Діаметр патрубка в каналізацію 50 мм
Регулювання висоти: 51-75 мм
Довжина ущільнювальної стрічки: 1500 мм.
Розмір решітки 700х73 мм
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для душової кімнати, Для душового кута |
| Монтаж | В пол |
| Тип сифона | Комбінований |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Вага | 1.19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Випуск | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 572 ₴









