Змішувач для ванни Plamix з термопластичність пластику Oscar 006 White EURO (без шланга та лійки) PM0599
- Готово до відправки
- Код: Пламикс оскар 006 евро
882 ₴
Змішувач для ванни Plamix Oscar 006 зроблений із термопластичного пластику білого кольору.
Змішувач має низку переваг: не схильний впливу корозії, має оптимальну стійкість до солі, лугу та кислот, також змішувач із термопластику не темніє в процесі експлуатації, не змінює колір і легко чиститься.
Змішувач Plamix Oscar 006 можна використовувати за діапазону температур від 5 °C до +90 °C, навіть за максимальної температури він практично не нагрівається й не буде причиною отримання опіків.
Стандартний робочий тиск змішувача 1-5 Bar, максимальний насичений тиск 10 Bar! Картридж регулювання води 35 мм із керамічними пластинами, перемикання euro девіатор не залежить від тиску, вилив поворотний із неіржавкої сталі, покритої білою емаллю, його винос від стіни до центру аератора 30 см, різь на гайках кріплення 3/4 стандартна. Plamix Oscar 006 — якісна модель, що відповідає європейським стандартам довговічності та надійності за розумною ціною.
Ця модель без аксесуарів, тобто без шланга та лійки, але за бажанням їх можна до комплектації.
Характеристики:
Винос виливу від стіни до центру аератора — 33 см
Загальна висота — 14 см
Відстань центрами монтажних гайок — 15 см
Різь на гайках із розміром — 3/4
Різь для шланга — 1/2
Комплектація
- чашки декоративні ( пластик) 2 шт.
- ексцентрики ( пластик) 2 шт.
- ущільнювачі для монтажу (силікон) 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAMIX |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Покриття | Емаль |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 30 мм |
| Висота | 14 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 882 ₴




