Полиця кутова Qtap для ванної/кухні одноярусна пластикова швидкознімна QTPL01 біла
- Готово до відправки
- Код: полка угловая 01
430 ₴
409 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця кутова настінна Qtap PL01 швидкознімна, завдяки чому догляд за нею буде простим і легким.
У полиці передбачені отвори для стікання води, тому всі предмети залишаться сухими, і бортики для їхнього захисту від випадкових падінь. Поличка кріпиться на стіні на потрібній висоті в душовій або над ванною. Отже, ванні пристосування завжди будуть під рукою.
Кріпитися шурупами, кріплення в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ярусів | 1 полиць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴









