
Йоржик для унітаза Globus Lux підлоговий із кришкою з неіржавкої сталі SQ9429B квадратний
- Готово до відправки
- Код: ерш глобус квад нерж 9429
1 176 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Йоржик туалетний підлоговий ТМ Globus Lux квадратної форми з неіржавкої сталі в стриманому стилі підійде під будь-який дизайн санвузла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Загальна висота | 370 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Вага | 0.6 г |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Ширина підставки | 80 мм |
| Довжина підставки | 80 мм |
| Висота підставки | 255 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴




