


Тримач рушників і халатів Lidz з двома гачками металевий CRM-114.08.02 хромований
- Готово до відправки
- Код: крючки лидз 114 08 02
289 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для рушників і халатів Lidz (CRM) 114.08.02 виготовлений у формі планки з двома пересувними гачками на ньому.
Він кріпиться на стіну на зручній висоті за допомогою монтажних елементів, які входять до комплекту.
Прихований монтаж дає змогу зберегти обробку ванної кімнати.
Поверхня хромована, тому менш схильна до корозії й бруду. Під час прибирання досить протерти за допомогою мильного розчину та м'якої серветки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Метал |
| Тип тримача | Гачок |
| Місткість рушників | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 180 г |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴




