Шланг заливання води SD 2 м гумовий для пральної/посудомийної машини SD095W200
- В наявності
- Код: шланг залив стир 2 м
192 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гумовий шланг SD SD095W200 предназначен для заливки води, підходить для всіх пральних і посудомийних машин із гайками 3/4".
Прокладки в комплекті
Максимальний робочий тиск — 5 барів
Максимальна робоча температура — 95°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 95 град. |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для посудомийних машин |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Користувацькi характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вид запчастини | Заливний шланг для пральної/посудомийної машини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴




