



Клапан впускний AlcaPlast з латунною різзю 1/2" для змивного бачка з нижнього подавання води А18
- Готово до відправки
- Код: алькапласт низ А18 1/2
625 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан впускний AlcaPlast з латунною різзю 1/2" для змивного бачка з нижнього подавання води А18
Дія впускних механізмів ALCAPLAST А18 для керамічних бачків із нижнім підведенням води ґрунтується на гідромеханічному принципі закривання впускного клапана. Апробований дизайн і висока якість матеріалів, використовуваних для виробництва виробів, підвищують точність наповнення та знижують чутливість до змін тиску води в водопровідній мережі.
Підходить для заміни наявного механізму схожого призначення

Властивості
- Латунна різь завдовжки 39 мм
- Вбудований фільтр для уловлювання грубих чистий
- Плавне закривання механізму
- Можливість регулювати рівень води
- Низька чутливість до перепадів тиску в водопроводі
- Конструкція дає змогу регулювати висоту механізму залежно від висоти бачка
- Матеріал: ABS
Вміст комплекту
- Клапан
- Гайка 1/2" — білого кольору
- Фільтр для грубих забруднень
Технічні параметри
| Акустична група II | <30 dB |
| Робочий діапазон | 0,05 – 0,8 MPa |
| Рекомендований робочий тиск | 0,5 – 0,8 MPa |
| Діапазон регулювання за висотою | 265 – 345 mm |
| Діаметр різі | 1/2 " |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підключення води | Нижня |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Арматура для зливного бачка |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Назва | Поплавець із нижнім підведенням AlcaPlast з латунною різзю 1/2" для змивного бачка під'єднання нижнє А18 |
| Країна-виробник товару | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




