
Шланг душовий HAIBA F07 довжина 150 см HO0021 нейлон/неіржавка сталь
- Готово до відправки
- Код: Душ хайба Ф07
181 ₴
171,95 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий шланг HAIBA F07 складається з армованої нейлону трубки, яка надійно зафіксована в металевому обплетенні, гнучкий каркас. Довжина виробу становить 150 см, роз'єм гайки під'єднання — 1⁄2". Застосовується для приєднання душового гарнітура до змішувача.
Шланг має універсальні латунні гайки F 1/2.
Для ущільнення з'єднань використовуються гумові прокладки.
Інструкція з експлуатації шланга для душу:
- Не використовуйте шланг, який уже був в експлуатації раніше.
- Після встановлення шланга упродовж 30-ти хвилин візуально огляньте шланг на предмет витоку води.Якщо з'являються краплі в місцях з'єднання, то гайки необхідно підтягнути або повторно з'єднати.
- Нарізні з'єднання під час з'єднання змішувача та шланга обов'язково мають бути ущільнені гумовою прокладкою.
- Під час очищення шланга рекомендується використовувати спеціальні мийні засоби без вмісту кислот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Haiba |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Довжина | 1500 мм |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,95 ₴




