Шланг водяний SD FORTE для змішувача з нейлону та латуні NYLON М10*50 см (пара) SF390W50
- Немає в наявності
- Код: шланг смес сд форте 50
206 ₴/пара
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучка підводка для води SD Forte М10 50 см (пара) — трубопровідна арматура, яка використовується під час під'єднання змішувача. Виріб призначений для тривалого терміну експлуатації, надійного, міцного, з високою гнучкістю. Виконувати монтаж просто, оскільки всі розміри точно витримані, ущільнювачі входять до комплектації. Шланг і обплетення зроблені з високоміцного нейлону, елементи з різзю виготовлені з латуні. Завдяки продукції SD Forte герметично під'єднати змішувач можна швидко та якісно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Довжина | 500 мм |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Кількість циліндричних гайок | 1 |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня різьба | М10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴/пара




