Змішувач для біде гігієнічний душ із кріпленням на планку Lidz CRM 40 88 024 хромований
- Немає в наявності
- Код: смес биде лидз 40 88 024
1 453 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Змішувач для біде гігієнічний душ із кріпленням на планку Lidz CRM 40 88 024 хромований
Змішувач для біде Lidz (CRM) 20 38 024 01 з приставкою для унітаза виготовлений із силуміну.
Завдяки глянсовому хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд.
Виготовлений у сучасному стилі зі зручним важелем для змішування води, а також компактним гарнітуром для гігієнічного душу.

Картридж 40 мм. Довжина всієї планки 39 см
Комплектація: Змішувач, душовий шланг, лійка для гігієнічного душу, рейка, кріплення.
Сумісний з будь-якими типами та моделями унітазів, кріпиться під сидіння, розроблена спеціально для малогабаритних санвузлів, де немає можливості встановити біде.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.745 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 453 ₴









