Змішувач на умивальник Lidz литий картридж 35 мм кріплення гайкою хромований
- Готово до відправки
- Код: смес ум лидз 19 46 001F
813 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач на умивальник Lidz литий картридж 35 мм кріплення гайкою хромований
Змішувач для раковини Lidz (CRM) 19 46 001 00 виготовлений із силуміну. Глянсова хромована поверхня надає не тільки довговічності змішувачу, але й привабливого зовнішнього вигляду.
Він монтується в отвір для змішувача на пристінному бортику умивальника або на стільниці. Напір і температура води регулюються поворотом важеля. Під'єднання води відбувається через гнучкі шланги, які входять до комплекту постачання.
Виготовлений у сучасному стилі та зручний у використанні.

- Вид монтажа: На изделие
- Керування: Одноважільний
- Термостат: Немає
- Цвет: Срібло
- Матеріал: Силумін
- Картридж 35 мм. Монтажний отвір 28 мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 28 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴









