Змішувач Ledeme з гігієнічним душем L5272 латунний хромований
- Готово до відправки
- Код: Смес биде 5272
2 167 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач настінний з гігієнічної лійкою LEDEME L5272 виконаний з якісної латуні.
Змішувач призначений для біде, монтується на стіну.
Комплект до змішувача LEDEME LM 5272:
- гігієнічна лійка
- шланг
- ексцентрик 2шт
- чашка 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 145 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167 ₴




