



Змішувач на умивальник Lidz з гігієнічною лійкою із силуміну 14 34 001FB хромований
- Готово до відправки
- Код: смес ум биде лидз 14 34
1 067 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач на умивальник Lidz з гігієнічною лійкою із силуміну. 14 34 001FB хромований
Глянсова хромована поверхня надає не тільки довговічності змішувачу, але й привабливого зовнішнього вигляду. Він монтується в отвір для змішувача на пристінному бортику умивальника або на стільниці. Напір і температура води регулюються поворотом важеля. Під'єднання води відбувається через гнучкі шланги, які входять до комплекту постачання. Кріпиться гайкою.
Виготовлений у сучасному стилі та зручний у використанні.
Комплектація: змішувач, гнучка підводка, кріплення, лійка та шланг.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Ні |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Покриття | Хром |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Висота виливу | 80 мм |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴




