
Зворотний клапан SD Forte 1/2" латунний SF240W15
- Готово до відправки
- Код: обратный клапан сд форте
177 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зворотний клапан SD Forte 1/2" встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу.
Корпус виробу та шток виготовлені з латуні.
Зворотний клапан використовується для забезпечення постійного потоку води, пари в один бік і запобігання повернення робочої рідини назад у трубопровід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Напрямок потоку в клапані | Прохідне |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Пар, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"В |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Довжина | 50.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴




