Электрична рушникосушарка Теплий Мір Комфорт N1 вироблено ізі сталевих трубок з покриттям білою порошковою фарбою.
Розташування дрота з правої сторони
|
Конструктивні особливості |
- Каркас складається з стальних трубок д.18 та 25 мм
- Гнучкий тепловий елемент, керований електронікою із захисним запобіжним ланцюгом
- Навитий спірально електричний дріт з литою євровилкою 3 * 0,75 кв.мм. Довжина дроту в випрямленому стані 1,7 м
- Електричний мережевий дріт може виходити з лівого нижнього боку виробу (ліве підключення) або з правого нижнього боку виробу (праве підключення)
- Кнопковий перемикач "Вмик/Вимк"
- Якісне порошкове покриття з високим ступенем адгезії
- Ступінь захисту від проникнення вологи не менше ІР44
- Виріб запаковано у гофрокартонну коробку з захисною повітряно-бульбашковою плівкою
- Комплект кріпильно-декоративних елементів
Гарантія якості
- Продукція сертифікована
- Вироби комплектуються інструкцією з експлуатації з гарантійним талоном.
- Гарантійний термін експлуатації виробу - 2 роки
- Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплий Світ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 95 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Міжосьова відстань | 380 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687 ₴







