Frap F3249 — це якісний латунний змішувач для умивальника, який володіє органічною формою, зручним управлінням і оригінальним стильним дизайном. Дана модель добре виглядатиме у ванній кімнаті, що володіє сучасним інтер'єром будь-якого стилю.
Корпус змішувача даної моделі зроблений з латуні. Цей матеріал не вступає в хімічну реакцію з водою, а тому змішувач завжди буде надійно захищений від впливу корозії. Також латунь є досить міцним матеріалом, що мінімізує шкоду від механічних ушкоджень і підвищує термін експлуатації виробу.
Основні переваги змішувача F3249:
- італійський метод виливки «IMR»;
- гальванічне покриття;
- висока стійкість до корозії;
- гарантія якості від виробника.
Додаткові характеристики:
- довжина шланга: 150 см;
- покриття: хром;
- гарантія на корпус: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для рукомийника |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 95 мм |
| Висота | 115 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 496 ₴







